Stoklar azalıyor veya yeni stoklar geliyor, lütfen mevcut teslimat süresi hakkında bilgi alın.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Vida | ASCC |
| Tornavida | T20R |
Standart ürün yelpazemiz bütün tutucu katerlerimiz için kesici uç sunmaktadır.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.