Skladom. Predajom sa vyhradzujeme právo na predchádzajúci predaj. Uvedená cena je cenníková cena za kus.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Skrutka | ASCC |
| Skrutkovač | T20R |
Naša štandardná ponuka obsahuje reznú vložku vhodnú pre každý držiak nástroja.
Nájdite si vhodné riešenie pre svoje nástrojeKontaktujte nás!
Náš tím vám rád kedykoľvek pomôže.