K dispozici ihned ze skladu. S výhradou předchozího prodeje. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Šroub | ASCC |
| Šroubovák | T20R |
Naše standardní řada nabízí vhodné řezné destičky pro každý držák nástrojů.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.