Raktárról azonnal szállítható. Előzetes értékesítés függvényében. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Csavar | ASCC |
| Csavarhúzó | T20R |
Standard termékpalettánk minden szerszámtartóhoz megfelelő vágóbetéteket kínál.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.