Disponibil imediat din stoc. Sub rezerva vânzării prealabile. Prețul indicat este prețul de listă pe bucată.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Șurub | ASCC |
| Șurubelniță | T20R |
Gama noastră standard oferă inserții de tăiere potrivite pentru fiecare suport de scule.
Găsiți soluția dvs. de scule potriviteContactați-ne!
Echipa noastră va fi bucuroasă să vă ajute în orice moment.