Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| Śruba | ASCC |
| Śrubokręt | T20R |
Nasza standardowa oferta obejmuje płytki skrawające pasujące do każdego uchwytu narzędziowego.
Znajdź odpowiednie rozwiązanie narzędzioweSkontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.