product.detail.available.3
| w | 10 mm |
|---|---|
| L2 | 75 mm |
| ØDg6 | 32 mm |
| ØDmin | 30 mm |
| ØD2 | 58 mm |
| L | 100 mm |
| L1 | 140 mm |
|---|---|
| h | 30 mm |
| f | 14,75 mm |
| a | 28,5 mm |
| CS_T_Schraube | ASCC |
| CS_T_Schraubenschlüssel | T20R |
product.detail.connectcode.toolholder.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.