Stoklar azalıyor veya yeni stoklar geliyor, lütfen mevcut teslimat süresi hakkında bilgi alın.
| ØD | 8 mm |
|---|---|
| f | 3,85 mm |
| L2 | 25,4 mm |
| R | 0,2 mm |
| Optimize edilmiş soğutma girişi | evet |
| ØDCMIN | 7,7 mm |
| ØDCMAX | 8 mm |
|---|---|
| LH | 28 mm |
| L3 | 20 mm |
| a | 7,55 mm |
| d | 7,4 mm |
Standart yelpazemizde bütün kesici uçlarımız için tutucu katerlerimizi bulabilirsiniz.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.