Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| ØD | 8 mm |
|---|---|
| f | 3,85 mm |
| L2 | 25,4 mm |
| R | 0,2 mm |
| Ulepszona dzięki chłodziwu | tak |
| ØDCMIN | 7,7 mm |
| ØDCMAX | 8 mm |
|---|---|
| LH | 28 mm |
| L3 | 20 mm |
| a | 7,55 mm |
| d | 7,4 mm |
Nasza standardowa oferta obejmuje pasujące uchwyty narzędziowe do każdej płytki skrawającej.
Znajdź odpowiednie rozwiązanie narzędzioweSkontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.