Skladom. Predajom sa vyhradzujeme právo na predchádzajúci predaj. Uvedená cena je cenníková cena za kus.
| Podľa veľkosti závitu | M20 |
|---|---|
| Menovitý priemer závitu | 18,65 mm |
| H1 | 0,95 mm |
| P | 1,75 mm |
| ØDS | 13,7 mm |
| b | 4,5 mm |
|---|---|
| w | 0,21 mm |
| S | 3,4 mm |
| ZEFP | 3 |
Naša štandardná ponuka obsahuje držiaky nástrojov vhodné pre každú reznú vložku.
Nájdite si vhodné riešenie pre svoje nástrojeKontaktujte nás!
Náš tím vám rád kedykoľvek pomôže.