Stoklar azalıyor veya yeni stoklar geliyor, lütfen mevcut teslimat süresi hakkında bilgi alın.
| Diş boyundan itibaren | M20 |
|---|---|
| Nominal diş çapı | 18,65 mm |
| H1 | 0,95 mm |
| P | 1,75 mm |
| ØDS | 13,7 mm |
| b | 4,5 mm |
|---|---|
| w | 0,21 mm |
| S | 3,4 mm |
| ZEFP | 3 |
Standart yelpazemizde bütün kesici uçlarımız için tutucu katerlerimizi bulabilirsiniz.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.