Disponibil imediat din stoc. Sub rezerva vânzării prealabile. Prețul indicat este prețul de listă pe bucată.
| În funcție de dimensiunea filetului | M20 |
|---|---|
| Diametrul nominal al filetului | 18,65 mm |
| H1 | 0,95 mm |
| P | 1,75 mm |
| ØDS | 13,7 mm |
| b | 4,5 mm |
|---|---|
| w | 0,21 mm |
| S | 3,4 mm |
| ZEFP | 3 |
Gama noastră standard oferă suporturi de scule potrivite pentru fiecare inserție de tăiere.
Găsiți soluția dvs. de scule potriviteContactați-ne!
Echipa noastră va fi bucuroasă să vă ajute în orice moment.