Raktárról azonnal szállítható. Előzetes értékesítés függvényében. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| κ | 45 ° |
|---|---|
| w | 3 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
| b | 9,4 mm |
|---|---|
| S | 4,75 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 3 mm |
Standard termékválasztékunkban minden vágóbetéthez megtalálja a megfelelő szerszámtartót.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.