39,80 US$
Available immediately ex stock. Subject to prior sale. Indicated price is list price per piece.
| κ | 45 ° |
|---|---|
| w | 3 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
| b | 9,4 mm |
|---|---|
| S | 4,75 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 3 mm |
Our standard range offers matching toolholders for every cutting insert.
Find your matching tool solutionContact us!
Our team will be happy to help you at any time.