27,96 US$
Stocks are low or new stocks are coming in. Please ask for the current delivery time. Indicated price is list price per piece.
| w | 4 mm |
|---|---|
| R | 0,2 mm |
| ØDmin | 20 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,6 mm |
|---|---|
| f | 14 mm |
| a | 19,5 mm |
| tmax | 8 mm |
Our standard range offers matching toolholders for every cutting insert.
Find your matching tool solutionContact us!
Our team will be happy to help you at any time.