product.detail.available.3
| CS_T_GeeignetAbGewinde | M20 |
|---|---|
| CS_T_AbGewindeNenndurchmesser | 18,65 mm |
| H1 | 0,95 mm |
| P | 1,75 mm |
| ØDS | 13,7 mm |
| b | 4,5 mm |
|---|---|
| w | 0,21 mm |
| S | 3,4 mm |
| ZEFP | 3 |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.