K dispozici ihned ze skladu. S výhradou předchozího prodeje. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| κ | 45 ° |
|---|---|
| w | 3 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
| b | 9,4 mm |
|---|---|
| S | 4,75 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 3 mm |
Naše standardní řada nabízí vhodné držáky nástrojů pro všechny řezný destičky.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.