Stocurile sunt reduse sau urmează să intre stocuri noi. Vă rugăm să solicitați termenul actual de livrare. Prețul indicat este prețul de listă pe bucată.
| w | 2 mm |
|---|---|
| Lățimea nominală a canelurii | 0 mm |
| ØDmin | 16 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,4 mm |
| f | 10,2 mm |
|---|---|
| a | 15,7 mm |
| R | 0 mm |
| tmax | 4,3 mm |
Gama noastră standard oferă suporturi de scule potrivite pentru fiecare inserție de tăiere.
Găsiți soluția dvs. de scule potriviteContactați-ne!
Echipa noastră va fi bucuroasă să vă ajute în orice moment.