Zásoby jsou nízké nebo se čeká na nové dodávky. Informujte se o aktuální dodací lhůtě. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| w | 2 mm |
|---|---|
| Jmenovitá šířka drážky | 0 mm |
| ØDmin | 16 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,4 mm |
| f | 10,2 mm |
|---|---|
| a | 15,7 mm |
| R | 0 mm |
| tmax | 4,3 mm |
Naše standardní řada nabízí vhodné držáky nástrojů pro všechny řezný destičky.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.