Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| w≥ | 2 mm |
|---|---|
| w≤ | 2,9 mm |
| LK | 36 mm |
| L1 | 54,9 mm |
| h1 | 31,6 mm |
| b | 16 mm |
| f1 | 15 mm |
|---|---|
| Adaptcode | TOA |
| tmax | 20 mm |
| Śruba | ASCD |
| Śrubokręt | T20T |
Skontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.