Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| w | 2 mm |
|---|---|
| Nominalna szerokość rowka | 0 mm |
| ØDmin | 16 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,4 mm |
| f | 10,2 mm |
|---|---|
| a | 15,7 mm |
| R | 0 mm |
| tmax | 4,3 mm |
Skontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.