Raktárról azonnal szállítható. Előzetes értékesítés függvényében. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| Menetek/hüvelyk | 28 |
|---|---|
| ØDmin | 10 mm |
| Ød | 7 mm |
| H1 | 0,49 mm |
| b | 4 mm |
| w | 0,11 mm |
|---|---|
| S | 3,4 mm |
| f | 5,8 mm |
| a | 9,3 mm |
| P | 0,91 mm |
Standard termékválasztékunkban minden vágóbetéthez megtalálja a megfelelő szerszámtartót.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.