product.detail.available.3
| CS_T_Gang/Zoll | 28 |
|---|---|
| ØDmin | 10 mm |
| Ød | 7 mm |
| H1 | 0,49 mm |
| b | 4 mm |
| w | 0,11 mm |
|---|---|
| S | 3,4 mm |
| f | 5,8 mm |
| a | 9,3 mm |
| P | 0,91 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.