product.detail.available.2
| w | 2 mm |
|---|---|
| CS_T_Nutnennbreite | 0 mm |
| ØDmin | 16 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,4 mm |
| f | 10,2 mm |
|---|---|
| a | 15,7 mm |
| R | 0 mm |
| tmax | 4,3 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.