Stoktan hemen temin edilebilir. Önceki satışa tabidir.
| R | 0,4 mm |
|---|---|
| w | 0,8 mm |
| ØDmin | 8 mm |
| Ød | 6 mm |
| S | 3,3 mm |
|---|---|
| f | 4,8 mm |
| a | 7,8 mm |
| tmax | 1 mm |
Standart yelpazemizde bütün kesici uçlarımız için tutucu katerlerimizi bulabilirsiniz.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.