Stoklar azalıyor veya yeni stoklar geliyor, lütfen mevcut teslimat süresi hakkında bilgi alın.
| ØD | 10 mm |
|---|---|
| w | 5 mm |
| tmax | 25 mm |
| Optimize edilmiş soğutma girişi | evet |
| ØDmin | 20 mm |
| D1min | 12 mm |
|---|---|
| LH | 33 mm |
| f | 3,1 mm |
| R | 0,2 mm |
| t1max | 5 mm |
Standart yelpazemizde bütün kesici uçlarımız için tutucu katerlerimizi bulabilirsiniz.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.