Stoklar azalıyor veya yeni stoklar geliyor, lütfen mevcut teslimat süresi hakkında bilgi alın.
| w | 4 mm |
|---|---|
| R | 0,2 mm |
| ØDmin | 20 mm |
| Ød | 11 mm |
| S | 5,6 mm |
|---|---|
| f | 14 mm |
| a | 19,5 mm |
| tmax | 8 mm |
Standart yelpazemizde bütün kesici uçlarımız için tutucu katerlerimizi bulabilirsiniz.
Eşleşen takım çözümünüzü bulunBize ulaşın!
Ekibimiz size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyacaktır.