Skladom. Predajom sa vyhradzujeme právo na predchádzajúci predaj. Uvedená cena je cenníková cena za kus.
| P | 1,5 mm |
|---|---|
| P bis | 1,75 mm |
| ØDmin | 11 mm |
| Ød | 8 mm |
| b | 4,2 mm |
| w | 0,18 mm |
|---|---|
| S | 3,2 mm |
| f | 6,7 mm |
| a | 10,7 mm |
| t | 0,98 mm |
Naša štandardná ponuka obsahuje držiaky nástrojov vhodné pre každú reznú vložku.
Nájdite si vhodné riešenie pre svoje nástrojeKontaktujte nás!
Náš tím vám rád kedykoľvek pomôže.