Stocurile sunt reduse sau urmează să intre stocuri noi. Vă rugăm să solicitați termenul actual de livrare. Prețul indicat este prețul de listă pe bucată.
| w≥ | 2 mm |
|---|---|
| w≤ | 2,9 mm |
| LK | 36 mm |
| L1 | 54,9 mm |
| h1 | 31,6 mm |
| b | 16 mm |
| f1 | 15 mm |
|---|---|
| Adaptcode | TOA |
| tmax | 20 mm |
| Șurub | ASCD |
| Șurubelniță | T20T |
Gama noastră standard oferă inserții de tăiere potrivite pentru fiecare suport de scule.
Găsiți soluția dvs. de scule potriviteContactați-ne!
Echipa noastră va fi bucuroasă să vă ajute în orice moment.