Stocurile sunt reduse sau urmează să intre stocuri noi. Vă rugăm să solicitați termenul actual de livrare. Prețul indicat este prețul de listă pe bucată.
| κ | 30 ° |
|---|---|
| f | 5,5 mm |
| R | 0,2 mm |
| ØDmin | 9 mm |
| Ød | 6,2 mm |
| b | 3,65 mm |
|---|---|
| S | 1,2 mm |
| a | 8,6 mm |
| tmax | 1,7 mm |
Gama noastră standard oferă suporturi de scule potrivite pentru fiecare inserție de tăiere.
Găsiți soluția dvs. de scule potriviteContactați-ne!
Echipa noastră va fi bucuroasă să vă ajute în orice moment.