Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| κ | 45 ° |
|---|---|
| w | 3 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
| b | 9,4 mm |
|---|---|
| S | 4,75 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 3 mm |
Nasza standardowa oferta obejmuje pasujące uchwyty narzędziowe do każdej płytki skrawającej.
Znajdź odpowiednie rozwiązanie narzędzioweSkontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.