Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| P | 1,5 mm |
|---|---|
| P bis | 1,75 mm |
| ØDmin | 11 mm |
| Ød | 8 mm |
| b | 4,2 mm |
| w | 0,18 mm |
|---|---|
| S | 3,2 mm |
| f | 6,7 mm |
| a | 10,7 mm |
| t | 0,98 mm |
Nasza standardowa oferta obejmuje pasujące uchwyty narzędziowe do każdej płytki skrawającej.
Znajdź odpowiednie rozwiązanie narzędzioweSkontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.