Dostępne natychmiast z magazynu. Z zastrzeżeniem wcześniejszej sprzedaży. Podana cena jest ceną katalogową za sztukę.
| ØD | 10 mm |
|---|---|
| w | 5 mm |
| tmax | 25 mm |
| Ulepszona dzięki chłodziwu | tak |
| ØDmin | 20 mm |
| D1min | 12 mm |
|---|---|
| LH | 33 mm |
| f | 3,1 mm |
| R | 0,2 mm |
| t1max | 5 mm |
Nasza standardowa oferta obejmuje pasujące uchwyty narzędziowe do każdej płytki skrawającej.
Znajdź odpowiednie rozwiązanie narzędzioweSkontaktuj się z nami!
Nasz zespół z przyjemnością pomoże Ci w każdej chwili.