A raktárkészlet alacsony, vagy új raktárkészlet érkezik. Kérjük, érdeklődjön az aktuális szállítási időről. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| ØD | 7 mm |
|---|---|
| f | 3,35 mm |
| L2 | 20,3 mm |
| R | 0,2 mm |
| Hűtőfolyadékkal javított | igen |
| ØDCMIN | 6,7 mm |
| ØDCMAX | 7 mm |
|---|---|
| LH | 23 mm |
| L3 | 15 mm |
| a | 6,55 mm |
| d | 6,4 mm |
Standard termékválasztékunkban minden vágóbetéthez megtalálja a megfelelő szerszámtartót.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.