Raktárról azonnal szállítható. Előzetes értékesítés függvényében. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| w | 1,99 mm |
|---|---|
| A horony névleges szélessége | 1,85 mm |
| R | 0,2 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
|---|---|
| S | 5,7 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 4,5 mm |
Standard termékválasztékunkban minden vágóbetéthez megtalálja a megfelelő szerszámtartót.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.