Raktárról azonnal szállítható. Előzetes értékesítés függvényében. A feltüntetett ár a darabonkénti listaár.
| ØD | 10 mm |
|---|---|
| w | 5 mm |
| tmax | 25 mm |
| Hűtőfolyadékkal javított | igen |
| ØDmin | 20 mm |
| D1min | 12 mm |
|---|---|
| LH | 33 mm |
| f | 3,1 mm |
| R | 0,2 mm |
| t1max | 5 mm |
Standard termékválasztékunkban minden vágóbetéthez megtalálja a megfelelő szerszámtartót.
Találja meg a megfelelő szerszámmegoldástLépjen velünk kapcsolatba!
Bármikor készséggel állunk a rendelkezésére.