product.detail.available.3
| ØD | 7 mm |
|---|---|
| CS_T_Gang/Zoll | 10 |
| L2 | 30,5 mm |
| ØDmin | 7,2 mm |
| CS_T_AXC | CS_1 |
| LH | 33 mm |
| S | 1 mm |
|---|---|
| f | 3,45 mm |
| a | 6,95 mm |
| d | 4,4 mm |
| t | 1,78 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.