product.detail.available.3
| P | 1,5 mm |
|---|---|
| P bis | 1,75 mm |
| ØDmin | 11 mm |
| Ød | 8 mm |
| b | 4,2 mm |
| w | 0,18 mm |
|---|---|
| S | 3,2 mm |
| f | 6,7 mm |
| a | 10,7 mm |
| t | 0,98 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.