product.detail.available.3
| w | 1,99 mm |
|---|---|
| CS_T_Nutnennbreite | 1,85 mm |
| R | 0,2 mm |
| ØDmin | 22 mm |
| ØDS | 21,7 mm |
|---|---|
| S | 5,7 mm |
| ZEFP | 3 |
| tmax | 4,5 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.