product.detail.available.3
| ØD | 10 mm |
|---|---|
| w | 5 mm |
| tmax | 25 mm |
| CS_T_AXC | CS_1 |
| ØDmin | 20 mm |
| D1min | 12 mm |
|---|---|
| LH | 33 mm |
| f | 3,1 mm |
| R | 0,2 mm |
| t1max | 5 mm |
product.detail.connectcode.tool.description
product.detail.go.to.toolfinderKontakt os!
Vores team vil med glæde hjælpe dig når som helst.