K dispozici ihned ze skladu. S výhradou předchozího prodeje. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| ØD | 8 mm |
|---|---|
| f | 3,85 mm |
| L2 | 25,4 mm |
| R | 0,2 mm |
| Vylepšeno pomocí chladicí kapaliny | ano |
| ØDCMIN | 7,7 mm |
| ØDCMAX | 8 mm |
|---|---|
| LH | 28 mm |
| L3 | 20 mm |
| a | 7,55 mm |
| d | 7,4 mm |
Naše standardní řada nabízí vhodné držáky nástrojů pro všechny řezný destičky.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.