K dispozici ihned ze skladu. S výhradou předchozího prodeje. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| ØD | 10 mm |
|---|---|
| w | 5 mm |
| tmax | 25 mm |
| Vylepšeno pomocí chladicí kapaliny | ano |
| ØDmin | 20 mm |
| D1min | 12 mm |
|---|---|
| LH | 33 mm |
| f | 3,1 mm |
| R | 0,2 mm |
| t1max | 5 mm |
Naše standardní řada nabízí vhodné držáky nástrojů pro všechny řezný destičky.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.