Zásoby jsou nízké nebo se čeká na nové dodávky. Informujte se o aktuální dodací lhůtě. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| ØD | 7 mm |
|---|---|
| f | 3,35 mm |
| L2 | 20,3 mm |
| R | 0,2 mm |
| Vylepšeno pomocí chladicí kapaliny | ano |
| ØDCMIN | 6,7 mm |
| ØDCMAX | 7 mm |
|---|---|
| LH | 23 mm |
| L3 | 15 mm |
| a | 6,55 mm |
| d | 6,4 mm |
Naše standardní řada nabízí vhodné držáky nástrojů pro všechny řezný destičky.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.