Zásoby jsou nízké nebo se čeká na nové dodávky. Informujte se o aktuální dodací lhůtě. Uvedená cena je katalogová cena za kus.
| w≥ | 2 mm |
|---|---|
| w≤ | 2,9 mm |
| LK | 36 mm |
| L1 | 54,9 mm |
| h1 | 31,6 mm |
| b | 16 mm |
| f1 | 15 mm |
|---|---|
| Adaptcode | TOA |
| tmax | 20 mm |
| Šroub | ASCD |
| Šroubovák | T20T |
Naše standardní řada nabízí vhodné řezné destičky pro každý držák nástrojů.
Najděte vhodné řešení pro vaše nástrojeKontaktujte nás!
Náš tým vám kdykoli rád pomůže.